Banner - produkty Fenistil żel i krople

Fenistil żel i krople

Banner - produkty Fenistil żel i krople

Fenistil

żel i krople

Banner - produkty Fenistil żel i krople

Fenistil

żel i krople

Fenistil od ponad 50 lat wspiera pacjentów w walce z podrażnieniami. Pacjenci sięgają po niego, by uwolnić się od uciążliwego swędzenia towarzyszącego alergii oraz od objawów stanów zapalnych i podrażnień skóry.

Fenistil, dostępny w większości aptek, jest zawsze w zasięgu ręki, by przynieść Ci ulgę, kiedy jej potrzebujesz.

Najważniejsze wartości Fenistil

Rodzina

Fenistil to marka produktów o działaniu przeciwalergicznym, przeznaczonych dla całej rodziny. Produkty Fenistil hamują działanie histaminy – substancji odpowiedzialnej za wystąpienie reakcji alergicznej. Fenistil żel pomaga ukoić swędzenie towarzyszące ukąszeniom owadów i oparzeniom słonecznym, a Fenistil krople działa łagodząco na objawy kataru siennego i alergicznego nieżytu nosa oraz objawy alergii skórnych. Z produktami Fenistil będziesz mógł cieszyć się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi. Sięgnij po żel lub krople Fenistil i nie pozwól, by uciążliwe swędzenie lub objawy alergii zepsuły Ci zabawę.

Zaufanie

Fenistil jest marką, na którą możesz liczyć, gdy Ty lub członkowie Twojej rodziny potrzebują szybkiej pomocy leku przeciwhistaminowego.

Fenistil to lek i marka numer 1* na podrażnienia skóry**

* pod względem wartości sprzedaży w kategorii podrażnień skórnych (IQVIA PHARMASCOPE, MAT 03' 2022)

** działa przeciwświądowo po ukąszeniach owadów, w zapaleniach skóry, pokrzywce, po oparzeniach słonecznych

Twoja skóra

Skóra jest największym organem ciała. Chroni nas przed różnorodnymi zagrożeniami i agresorami, zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Objawy podrażnień, uszkodzeń i stanów zapalnych skóry mogą być zarówno niepokojące, jak i uciążliwe. Fenistil oferuje szeroką gamę produktów, które pomagają ukoić podrażnienia i świąd wywołane reakcją alergiczną, oparzeniami słonecznymi lub ukąszeniami owadów, przynosząc szybką ulgę.

W jaki sposób Fenistil może pomóc Tobie i Twojej rodzinie?

Dowiedz się więcej na temat podrażnień skóry i tego, w jaki sposób produkty Fenistil mogą pomóc Tobie i Twojej rodzinie.

Produkty Fenistil

50 lat doświadczenia i fachowej wiedzy

Nasi eksperci korzystają z najnowszych osiągnięć nauki i nieustannie wzbogacają swoją wiedzę z dziedziny dermatologii, co pozwala im opracowywać leki, które są zarazem skuteczne, jak i tolerowane przez każdy typ skóry.

Polecamy także następujące artykuły:

Ukąszenia komarów i innych owadów

Komary i ukąszenia komarów

Komary należą do najbardziej dokuczliwych kąsających owadów. Rzadko zauważamy samo ukąszenie, ale jego konsekwencje (swędzenie i podrażnienie skóry) są bardzo uciążliwe.

Dowiedz się więcej

 

Alergie skórne

Co wywołuje alergie skórne?

Skóra jest naturalną zaporą, chroniącą organizm przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Każdego dnia jest ona wystawiona na działanie milionów obcych substancji, tj. alergenów, zanieczyszczeń i substancji drażniących, które zmuszają ją do samoobrony.

Dowiedz się więcej

 

Słońce a skóra

Słońce a Twoja skóra

Dla wielu osób słoneczny dzień jest prawdziwym świętem! Słońce pobudza mózg do produkcji serotoniny, czyli hormonu dobrego samopoczucia. Sprzyja wytwarzaniu witaminy D, niezbędnej dla rozwoju kości. Pomimo wielu zalet, przebywanie na słońcu stwarza również pewne zagrożenia dla zdrowia skóry.

Dowiedz się więcej